حمل پیانو و جابجایی آن

Carrying the piano and moving it


قبل از مطالعه زیر، می توانید با شماره گیری 09190158353 از تمام خدمات حمل پیانو در کرج، حمل پیانو در تهران و سایر شهر ها... مطلع شوید.

حمل پیانو و جابجایی آن

حمل و نقل پیانو نیز همانند دیگر تجهیزات و لوازم گران قیمت و مهم، حائز اهمیت است و شما نمی توانید به آسانی جابجایی پیانو را انجام دهید؛ زیرا که پیانو جزو وسایلی می باشد که وزن بالا و ابعاد بزرگی دارد و اگر به زبان عامیانه قلق جابجایی پیانو را بلد نباشید، ممکن است مجبور شوید خسارت مالی بسیاری را پرداخت کنید!

پس با توجه به اهمیت حمل و نقل پیانو و بسته بندی پیانو، لزوم دارد جابجایی آن را به تیم های مجهز و مجرب، بسپارید؛ علاوه بر آن تیم حمل و نقل " پیانو فورت " این قابلیت را دارد تا حمل و نقل پیانو شما را با پیشرفته ترین تجهیزات و راه های انتقال، انجام دهد...

رده بندی piano ها در هنگام جابجایی بدین شکل می باشد که از نظر ارتفاع به اسپینگ، کنسول، حرفه ای و استودیویی تقسیم می شود و از نظر طول به پیانو گرند سایز کوچک 1350 الی 1470 میلی متری، piano گرند مدل بیبی 1470 الی 1680 میلیمتری، پیانو grand مدیوم 1680 الی 1750 میلی متری، پیانو گرند پارلو ۱۷۵۰ الی۱۸۵۰ میلیمتری، piano گرند سمی کنسرت ۱۸۵۰ الی۲۱۳۰ میلی متری و پیانو کنسرت ۲۱۳۰ الی۲۸۰۰ میلیمتری تقسیم بندی می شود که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه ها و تماس با تیم piano forte از نوع پیانو تان، مطلع شوید. 

خب برویم به سراغ حمل نقل پیانو؛ کاربرانی که از پیانو استفاده کرده اند، قطعا می دانند که جابجایی پیانو در خانه و از مکانی به مکان دیگر، کاری بسیار حساس است و نیازمند افراد مختصص می باشد.

حمل پیانو در کرج

حمل پیانو با تیم فورت

حتما با خواندن نکات ذکر شده در بالا، برای تان سوال پیش می آید که چرا تاکید اصلی ما بر تیم حرفه ای و مجهز است! خب به جهت پاسخ دهی به این سوال می توانیم به آسیب های ناشی از بی احتیاطی در هنگام جمل و نقل پیانو نگاهی بی اندازیم؛ خسارات و آسیب ها عبارت اند از خراش بر روی بدنه پیانو، زخمی شدن اطراف پیانو، ترک برداشتن رزونانس های پیانو، شکستن پایه های piano، پارگی سیم های پیانو و حتی شکستن صفحه کیبورد piano!

" تیم پیانو فورت می تواند تمام مراحل جابجایی پیانو آکوستیک، بسته بندی پیانو و حمل نقل پیانو دیجیتال شما را با پیشرفته ترین تجهیزات موجود، انجام دهد "

مجموعه فورت با سابقه طولانی و درخشان در زمینه حمل پیانو و بسته بندی آن به صورت حرفه ای این زمینه را برای متقاضیان فراهم کرده تا با نرمال ترین قیمت و خیال آسوده، حمل piano های شان را در اختیار piano forte قرار دهند و در صورت نیاز می توانید با مراجعه به شماره تماسی که در همان ابتدای مقاله قرار دارد، از اطلاعات دقیق حمل و نقل پیانو فورت مطلع شوید.

خب از بحث اصلی مان دور نشویم و به سراغ مراحل حمل و نقل پیانو برویم؛ همانطور که اطلاع دارید جابجایی piano به سایز، مدل و ابعاد پیانو تان بستگی دارد و حمل آنها می تواند با وسایل نقلیه متفاوتی انجام شود که تیم piano forte از ماشین های مختلفی برای جابجایی پیانو هایتان استفاده می کند.

باربری فورت جزو مجهز ترین باربری های موجود در بازار ایران می باشد و این دسترسی به شما داده می شود که از کدام از روش های جابجایی مد نظرتان بهره لازم را ببرید!

حمل پیانو آکوستیک / دیجیتال

علاوه بر آن تیم فورت به جهت بسته بندی piano شما از چندین روش مختلف استفاده می کند که روش های بسته بندی نیز به مدل و سایز پیانو تان مربوط می شود و شما می توانید از تمام روش های موجود برای بسته بندی با تماس به شماره ابتدای مقاله، اطمینان حاصل کنید.

نکات مهمی که می بایست در هنگام حمل نقل پیانو به آنها توجه شود 

قبل از مطالعه نکات پایین، لزوم دارد بدانید تمام عوامل حائز اهمیتی که در پایین تر مشاهده می کنید توسط تیم پیانو فورت انجام می شود...

برخی از پیانو های دیواری بسیار سنگین می باشند و لزوم دارند چند نفری جابجا شوند.

مراقب متراژ پیانو و در ورودی خانه تان باشید زیرا که ممکن است ابعاد با همدیگر برابر نباشند و لازم باشد بخش هایی مختلف piano از همدیگر جدا شوند.

قبل از حمل و نقل پیانو، حتما درب و یا سرپوش کلاویه را ببندید تا در هنگام جابجایی باز نشود و پیانو دیجیتال و یا آکوستیک شما آسیب نبیند.

به جهت بسته بندی، از چندین لایه فوم، پوشال و ضربه گیر استفاده کنید.

از پایه های چرخ دار و یا گردانه ها برای جابجایی پیانو در خانه بهره ببرید.

و در آخر لزوم دارد بدانید که بپس از بارگیری ماشین حمل و نقل، حتما چرخ های piano را قفل کنید تا آسیب نبینند.

جابجایی پیانو در تهران

نتیجه گیری و کلام آخر

امیدواریم تا اینجای مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه با حمل پیانو، بسته بندی پیانو و نظایر آنها... در اختیار تان گذاشته باشیم؛ البته با تمام این تفاسیر لزوم دارد به خدمات ویژه تیم piano forte اشاره داشته باشیم که یکی از آنها کوک و رگلاژ پیانو های دیجیتال، آکوستیک، پیانو یاماها، پیانو کاسیو و سایر برند ها... می باشد و در زمینه خرید و فروش انواع piano های دیواری و گرند، محبوب و فعال است!