کوتاه
با بیش از 20 سال تجربه ی تولید موفق، هایلون به یک برند موفق و استاندارد در زمینه ی تولید پیانوهای با کیفیت در شرق تبدیل شده است....

درباره پیانو هایلون

Hilun Piano Dealership

سینا یعقوبی
درباره پیانو هایلون
  1. بررسی برند پیانو هایلون
  2. تشکیل نمایندگی پیانو هایلون
  3. توسعه ی نمایندگی پیانو هایلون
  4. پیانوهای هیبریدی
  5. همکاری استیفن پائولو و نمایندگی پیانو هایلون
  6. تولید پیانو های با کیفیت بالاتر

بررسی برند پیانو هایلون

با بیش از 20 سال تجربه ی تولید موفق، هایلون به یک برند موفق و استاندارد در زمینه ی تولید پیانوهای با کیفیت در شرق تبدیل شده است. تلاش بی وقفه ی این کمپانی برای دستیابی به حداکثر کیفیت و برتری محصول، این برند را محبوب هزاران نفر در سراسر جهان کرده است. ما نیز به نمایندگی از پیانو هایلون، پیانو های این برند معروف را در وب سایتمان ارائه می دهیم تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کنیم.

نمایندگی پیانو هایلون در ایران

تشکیل نمایندگی پیانو هایلون

آقای هایلون چن بنیانگذار و اولین صاحب شرکت پیانو هایلون است. او رد سال 1986 کسب و کار خود را آغاز کرد، در واقع او پس از فارغ التحصیلی از مدرسه ی فناوری پیانو در پکن، قطعاتی را برای سایر شرکت های پیانو می ساخت. با گذشت سالها ، کیفیت بیشتر و بیشتر شد و او بهترین ارائه دهنده قطعات فلزی و سایر قطعات برای برخی از پیانوهای بسیار معروف در سراسر جهان شد. 

در اواسط دهه 90 میلادی او تمایل داشت پیانو خود را بسازد. او از همان ابتدای کار روی پیشرفت و توسعه ی شرکتش و نیز طریقه درست ساختن قطعات دقت می کرد. البته  راه زیادی تا ساختن یک پیانو کامل داشت. در طول چندین سال، او با متخصصان، طراحان و تکنسینهای آلمانی و اتریشی همکاری کرد تا به آنها در ساخت پیانو کمک کند در واقع این همکاری اروپایی باعث شباهت پیانوهای هایلون و پیانوهای اروپایی شده است.

خرید انواع پیانو هایلون در تهران و کرج

در واقع به همین دلیل است که پیانوهای هایلون بسیار شبیه پیانوهای اروپایی هستند و شبیه پیانوهای آسیایی نیستند. او از طراحانی مانند پیتر ولتزکی، استفان پائوللو و جورج اف امرسون استفاده کرد واضح است که همه ی طراحان و دستیاران اروپایی بودند. در نتیجه پیانوها بر اساس استانداردهای اروپایی ساخته شده اند. از طرفی دیگر در سال 2001، رویای او محقق شد.

توسعه ی نمایندگی پیانو هایلون

نینگبو، خانه پیانوهای هایلون، شهری است که به خاطر کارهای دستی مشهور است. مردمش همیشه محصولات با کیفیت بالا تولید می کنند.آنها از روش سنتی چینی که می گوید: کیفیت کمتر، قیمت پایین تر پیروی نمی کنند. بیش از 50 سال است که چینی ها از این روش برای ساخت کالاهای خود استفاده می کنند. اما نهایتا مجبور بودند متفاوت فکر کنند تا در این زمینه موفق شوند. به این علت است که انها به این روش و سنت تولید کالاهای ارزانف خاتمه دادند.

پیشرفته ترین پیانو هایلون بازار ایران

در ابتدای کار، ملاقات نمایندگی های فروش در چین دشوار بود زیرا هیچ کس نام هایلو را نشنیده بود. مارک چن می گوید حتی به او توصیه شده بود که یک نام اروپایی یا آلمانی روی کمپانی اش بگذارد اما چن اصرار در حفظ نام خود روی پیانوهایش کرد. پنج سال اول سخت بود اما امروزهزاران فروشنده ی هایلون وجود دارد. چین متوجه کیفیت محصولات هایلون شد هم چنین کیفیت و مقاومت بی نظیر پیانو هایلون را دریافت. هم چنبن این سازها به دلیل کیفیت بی نظیرشان مشهور شدند و رفته رفته در بازار توسعه یافتند. ده سال بعد، هایلون چهارمین سازنده بزرگ پیانو در جهان و نیز سومین سازنده ی در کشور بود.

پیانوهای هیبریدی

در طول سالها، شرکت پیانو هایلون برنامه ای برای توسعه ی بیشتر شرکت در نظر گرفت. این کمپانی تصمیم گرفت که با برندهای قدرتمند پیانو اروپا و ایالات متحده متعهد شود و تجربیات و دانش آنها را با صنعتگران و کارگران ماهر کارخانه ترکیب کند. هدف از این کار، ساخت پیانوهایی با بالاترین کیفیت ممکن بود که نوارندگان از نواختنش لذت ببرند در غیر این صورت مشتریان تنها با خرید سازهایی که در اروپا ساخته می شد به این هدف دست می یافتند.

سهامداران پیانو هایلون

این پیانو های هیبریدی که هم اکنون در چین ارائه شده اند، علاوه بر داشتن قیمت مقرون به صرفه، بلکه به یک تیم با تجربه که از مهنسدان و کارکنان تشکیل شده وابسته است که کیفیت بالا را اولویت کار خود قرار دادند تا سازی را ارائه دهند که کاری چنیدین برابر قیمتش انجام دهد. در بهترین حالت آنها صدا، سازگاری و کیفیتی را ارائه می دهند که چندین برابر هزینه ی ساز در اختیارشان قرار می گیرد.

همکاری استیفن پائولو و نمایندگی پیانو هایلون

استفین پائولو پیانیست کنسرت است که در مسابقات بین المللی پیانو چندین بار برنده شده است و هم چنین استاد دانشگاه پیانو و موسیقی محفل است. او تحصیلات خود را به عنوان تکنسین پیانو نزد Bechstein و Steinway & Sons به پایان رساند و مسئول خدمات کنسرت Bechstein در پاریس بود. پس از گذراندن دوره ای در آلمان برای توسعه مهارت های خود در ساخت پیانو ، او شروع به طراحی و ساخت پیانوهای گرند و بزرگ خود کرد. او در مورد طراحی های خود می گوید: "من می خواستم کاری متفاوت انجام دهم، کار جدیدی برای پیانیست ها". در واقع لازم به ذکر است که او از هر نظر موفق بوده است.

طراحی داخلی و ظاهری پیانو هایلون

تجربه او از 28 سال تحقیقات شخصی در زمینه های مختلف ساخت پیانو به دست آمد. او با بازسازی، تعمیر پیانوهای گرند، همچنین بهینه سازی تارها و نیز اکشن پیانو چیزهای زیادی آموخت. طرح های گرند پیانو استیفن پائولو جوایز متعددی را از آن خود کرده است. از جمله مهم ترین این جوایز، مدرک کارشناسی از وزارت فرهنگ فرانسه است. او هم چنین مسئول تعلیم و آموزش تکنسین های پیانو در فرانسه، از جمله درانجمن های اصلی AFARP & ITEMM است.

به منظور برآورده کردن نیازهای آقای پاوللو، کارخانه روی ماشینهای بزرگتر CNC سرمایه گذاری کرد از طرفی دیگر پائولو با کمک همکارش کلر پیچه، مهندس تخصصی CAD و روباتیک، اطمینان حاصل کرد که طرحهایش به درستی اجرا شده باشند. نتیجه ی کار پیانو گرند مدل Hailun 218 بود که تشویق و قدردانی بسیاری از پیانیست ها و نمایندگی های پیانو را به دنبال دارد. چندین موسسه از قبل Hailun 218 را برای اجرای خود تهیه کرده اند.

لیست قیمت پیانو هایلون در بازار ایران

تولید پیانو های با کیفیت بالاتر

در سال 2007 نمایندگی پیانو هایلون می خواست کیفیت پیان هایش را توسعه دهد و هم چنین طول عمر پیانو هایش را تضمین کند در واقع طول عمر پیانو هایش را نیز افزایش دهد. پیانوهای عمودی می توانند نسبت به رطوبت و دما حساس باشند که می تواند تغییراتی جزئی در عملکرد پیانو (یعنی مکانیزمی که کلیدها را به سر چکش وصل می کند) را تحت تاثیر قرار دهد. پیانیست های حرفه ای به چنین تغییراتی جزئی حساس هستند و گاهی اوقات می توانند آنها را تشخیص دهند. نمایندگی هایلون تمام تلاش خود را برای رفع این مشکلات به کار می برد.

 

قیمت پیانو هایلون  نمایندگی پیانو هایلون  قیمت پیانو آکوستیک هایلون

هنوز نظری گذاشته نشده است.

نظر خود را بیان کنید...

افزودن نظر

پرسش جدید
دسترسی سریع