کوتاه
به نظر من مهم ترین و البته چشم نواز ترین قسمت پیانو ظاهرش است که...

رنگ و نقاشی پیانو | انتخاب بهترین گزینه!

Piano Paint And Painting Choose the best option

رضا قاسمه
رنگ و نقاشی پیانو | انتخاب بهترین گزینه!

رنگ و طرح مناسب من برای پیانو کدومه؟

 به نظر من مهم ترین و البته چشم نواز ترین قسمت پیانو ظاهرش است که با گذشت سالهای طولانی مانند لوازم دیگر ممکن است بر اثر رطوبت، نگهداری نا مناسب یا هر عامل دیگری دچار اسیب شود. در این صورت شما می توانید با رنگ و نقاشی پیانو علاوه بر اینکه زیبایی قبلی پیانوتان را بازیابی کنید بلکه قادر خواهید بود تا ظاهری مدرن تر به پیانو خود ببخشید. واقعا چقدر شگفت انگیز و خارق العاده می شود اگر پیانو تان را از رنگ دمده ی قهوه ای به رنگ های سرزنده ای مثل سبز زمردی، صورتی، طلایی یا هر رنگ دیگری که باب میلتان باشد رنگ کنید.

رنگ و نقاشی پیانو

در واقع شما با این کار نه تنها ظاهری مدرن و زیبا به پیانو تان می بخشید، بلکه می توانید پیانو تان را با اتاق نشینمنتان ست کنیو و نیز زیبایی اتاق نشینمنتان را چند برابر کنید. همانطور که شما نیز می دانید به جز چند برند معروف، پیانو های عتیقه ارزش چندانی ندارند بنابراین با خیال راحت می توانید پیانوتان را رنگ کنید. امروزه بسیاری از افراد برای چند برابر کردن زیبایی و ظاهر پیانوشان، به رنگ و نقاشی پیانو های جدید و برند نیز می پردازند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که رنگ پیانو تان را ندارید، با این کار پیانو تان را از نو خلق خواهید کرد.

یکی دیگر از مزایای این روش ریکاوری یا ترمیم رنگ بخش هایی از پیانو است که در طول سالها از بین رفته است. از طرفی دیگر شما به جای ترمیم تک تک قطعات ساز قدیمیتان، که هزینه ی بالایی می طلبد، می توانید روی خرید یک پیانو جدید هزینه کنید. بنابراین این روش از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد. در حقیقت با کم ترین هزینه قادر خواهید بود ظاهری زیبا و مدرنیزه به پیانو تان ببخشید.

 

نقاشی پیانو با رنگ روغن  نقاشی پیانو برای کودکان  نقاشی پیانو ساده  نقاشی پیانو با رنگ ساده  نقاشی پیانو فانتزی

هنوز نظری گذاشته نشده است.

نظر خود را بیان کنید...

افزودن نظر

پرسش جدید
با سلام برای رنگ کردن پیانو باید کجا مراجعه کنم؟
پاسخ دهید

با سلام و درود، شما می تونید با شماره تماس ۰۹۱۹۰۱۵۸۳۵۳ تماس حاصل نمایید به جهت مشاوره، آقای هاشمی

دسترسی سریع